شروع فعالیت

کفش پامچال نو در سال 1374 در قالب شراکت با کفش پامچال فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1382 بعنوان یک تولیدی مستقل به ادامه کار پرداخت. در سال 1394 این شرکت با خرید ماشین آلات بروز تولید صندل در کنار تولید محصولات pvc شروع به تولید محصولات زیره pu (مواد پلی یورتان) در کارخانه ای مجزا با برند تارا نمود. این مجموعه با دو کارخانه تولید مجزا هر یک به مساحت 430 و 1550 متر در حال تولید انواع محصولات صندل و دمپایی های جدید و بروز در طرح ها و رنگ های متنوع می باشد.

ما همیشه بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان می آوریم

تولیدات این کارخانه نه تنها در ایران بلکه به کشور های عراق-آذربایجان-افغانستان و پاکستان نیز صادر می شوند.

تمرکز این کارخانه بر افزایش رضایت مشتری و ارتقاء سطح کیفی تولیدات و در عین حال افزایش میزان بهره وری در تولیدات خود میباشد.

استان قم با بیش از حدود 200 کارخانه فعال تولید صندل و دمپایی بعنوان یک قطب مهم در منطقه فعالیت می کنند.

این کارخانه با داشتن نیروی کار متغیر از 20تا 30 نفر بطور مستقیم مشغول به فعالیت است. و حدود 30 تا 40 نفر بطور غیرمستقیم درامر تولید سهیم هستند.بسته به حجم کار و سفارشات در فصول مختلف تعداد نیروی کار کم و زیاد می شود.

آدرس


جاده قدیم کاشان عالیباف2.کفش پامچال نو


تماس:025-37302788

تولید کننده انواع صندل های زیره pu ,pvc

در طرح ها و رنگ های مختلف

با بروز ترین ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته


 

مواد اولیه تولید این محصولات دو نوع می باشد:

pvc :این نوع مواد بصورت جامد می باشند و دارای 2نوع مواد نو و مواد کهنه می باشد که مواد کهنه از آسیاب کردن محصولات pvc و اضافه کردن مقداری افزودنی تهیه میشود.

pu : این نوع مواد بصورت مایع در بشکه های 200 لیتری می باشد.


پروسه تولید

1- تولید زیره : در این مرحله زیره محصول با استفاده از قالب های از پیش تهیه شده که بر روی دستگاه سوار شده اند با تزریق مواد به داخل آنها آماده می شود. (بدین صورت که موادی که مایع می باشد با دمای قالب پخته شده و به شکل آن در می آید.) 2- برش چرم مصنوعی : با پهن کردن طاقه های چرم مصنوعی بر روی میز پرس با تیغه های مخصوص که به شکل رویه صندل می باشد برش میزنیم. 3- دوزندگی : در این مرحله رویه های برش خورده به خیاطی ارسال می شود و خیاط ها علاوه بر سرهم کردن قطعات مختلف رویه قسمت هایی از آن را نیز خیاطی میکنند.(این دوخت ها گاهی برای زیبای و گاهی برای وصل کردن و محکم تر کردن اجزا رویه بکار می رود.) 4- مونتاژ : در این مرحله رویه محصول و زیره که در مراحل قبل آماده شدند توسط یک کارگر رویه را با استفاده از چسب و دوخت بر روی زیره می گذارند و در اینجا محصول آماده است. 5 – بسته بندی : در این مرحله هر صندل در جعبه هایی با شماره سایز همان صندل که بر روی جعبه نوشته شده گذاشته می شود.سپس هر 12 جفت صندل را در یک کارتن قرار می دهند.